Facebook
Google +

Reference

W tym dziale publikujemy otrzymane referencje pisemne od firm dla których pracowaliśmy, bądź pracujemy nadal. Jeśli jesteś naszym klientem poniżej znajdziesz wzór formularza listu referencyjnego. Będziemy bardzo wdzięczni za jego wypełnienie i odesłanie skanu poprzez e-mail, bądź oryginału pocztą tradycyjną na adres naszej siedziby. Twoja opinia ma dla nas największe znaczenie.

 • Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, ZM Ostrowiec Św.

  Niniejszym listem referencyjnym w imieniu Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Zarząd Miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim potwierdzam wieloletnią współpracę przy realizacji programu przeciwdziałania bezdomności poprzez profesjonalne zaprojektowanie strony internetowej www.bezdomni.sos.pl oraz jej hosting.

  Współpraca ta pozwala mi zarekomendować Agencję Interaktywną "MOJA WWW" jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji zlecenia. Zaangażowanie i wiedza merytoryczna Pana Rafała Molendy i jego pracowników zapewnia profesjonalną obsługę stron internetowych.

  Polecam firmę "MOJA WWW" jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i z należytą starannością.

 • Właściciel sklepu zoologicznego ABCzwierzaka

  Szczerze polecam Państwu firmę Agencja Interaktywna "MOJA WWW" Rafał Molenda, jako firmę w pełni profesjonalną, potrafiącą nie tylko realizować wszystko co sobie wymarzyliśmy i zaplanowaliśmy i to na najwyższym poziomie ale także potrafiącą spojrzeć na dane zagadnienie znacznie szerzej i wskazać nam obszary, które należałoby jeszcze zbudować czy poszerzyć. Dzięki temu często otwierają nam oczy i pozwalają spojrzeć na coś z zupełnie nowej perspektywy.

  Wybierając do współpracy firmę "MOJA WWW" zyskują Państwo partnera, który czuwa, aby wszystkie plany były wykonane w 100%, wykazując się przy tym bardzo profesjonalnym podejściem do danego zagadnienia. Dzięki tej firmie dużo łatwiej jest przebrnąć przez skomplikowany proces tworzenia własnej strony www.

 • Właściciel marki Batard

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Batard Marek Loręcki ma przyjemność od kilku lat współpracować z Agencją Interaktywną MOJA WWW z siedzibą we Włoszczowie. Firma ta oferuje między innymi rozwiązania informatyczne w zakresie projektowania stron i sklepów internetowych, promocji i pozycjonowania w sieci.

  Agencja dała się poznać jako rzetelny, solidny i wiarygodny partner świadczący świadczący usługi na najwyższym poziomie.

  Na podstawie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z Agencją MOJA WWW niniejszym potwierdzam wysoką jakość świadczonych usług i polecam jako profesjonalnego partnera biznesowego.

 • Prezes Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów

  Niniejszym listem pragniemy zarekomendować firmę Agencja Interaktywna „MOJA WWW” Rafał Molenda jako podmiot profesjonalnie realizujący umowę o świadczenie usług agenta w zakresie utrzymania stron internetowych.

  Sam Pan Rafał Molenda jak i jego pracownicy wykazują wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz odpowiedzialności, jak również posiadają świadomość wagi spraw związanych z jakością świadczonych usług.

  Dotychczasowa współpraca przebiega bez zastrzeżeń, co pozwala nam postrzegać firmę „MOJA WWW” jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

  Polecamy firmę „MOJA WWW” jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i należytą starannością.

 • Motozbyt Włoszczowa

  Jesteśmy zadowoleni z usług Agencji Interaktywnej MOJA WWW Rafała Molendy. Polecamy!!!

 • Właściciel Hurtowni kosmetycznej Karolina

  Gorąco polecam usługi firmy MOJA WWW. Obsługa wyjątkowo fachowa, kompetentna i nawet miła. Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni ze sklepu internetowego stworzonego przez agencję. Kontakt błyskawiczny a pomoc udzielana jest w każdej chwili, gdy tylko zajdzie potrzeba. Tak powinna wyglądać współpraca. Nie mogliśmy trafić lepiej.

 • INST-BUD Włoszczowa

  Firma MOJA WWW jest firmą rzetelną, kompetentną, wywiązującą się na czas ze swoich zobowiązań wobec klientów. Osobiście mogę polecić ich usługi, wiedząc, że spełnią wszystkie oczekiwania klienta.