Facebook
Google +

Realizations

Tutaj możesz znaleźć przykładowe rozwiązania, które zastosowaliśmy w naszych ostatnich realizacjach w oparciu o oprogramowanie OpenSolution.

 • Internetowy sklep chemiczny Revocosmetics.pl

  Marka REVO Cosmetics powstała w 2012 roku na bazie lat doświadczeń w branży kosmetycznej. Linia produkcyjna działa wedle ściśle określonych standardów i opatentowanych receptur, dzięki czemu produkty są doskonałej jakości i bezpieczne dla urody. Strona została wykonana zgodnie z zasadami responsive web design.

 • Internetowy sklep zoologiczny ABCzwierzaka.com

  Sklep ABCzwierzaka.com powstał w trosce o zdrowie, zabawę, wygodę i dobre samopoczucie Waszych Pupili. Projekt został wykonany zgodnie z zasadami responsive web design.

 • Hurtownia kosmetyczna Karolina

  Firma "Karolina" powstała w 2004r i od tamtej pory zajmujemy się sprzedażą i obsługa klientów, którymi są odbiorcy indywidualni, hurtowi, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa. Adres realizacji http://hurtowniakarolina.pl

 • http://adamski.info.pl

  Blog Krzysztofa Adamskiego

  Przedstawiamy blog Pana Krzysztofa Adamskiego naszego autorstwa.

 • http://sklep.inst-bud.com

  Sklep internetowy Inst-Bud

  Sklep internetowy hurtowni Inst-Bud Włoszczowa został wykonany w symilarnej szacie graficznej, jak strona domowa firmy.

 • http://amewik.com

  Sklep internetowy Amewik.com

      AMEWIK zdrowotne obuwie powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach wymagających, ceniących sobie doskonałąjakość i polskie produkty.

 • http://airroxy.de

  airRoxy Deutschland

  AirRoxy jest dynamicznie rozwijającą się firm w branży wentylacyjnej. Zespół składa się z doświadczonych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy postawili sobie za cel zapewnienie naszym klientom salon wentylatory osiowe o najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Strona dla niemieckiego przedstawiciela firmy.

 • Inst-Bud Włoszczowa

  Hurtownia Hydrauliczna "INST-BUD" powstała w 1993 roku początkowo, jako spółka cywilna, a w 2001 roku przekształcona została w samodzielny podmiot gospodarczy. Firma od początku swego istnienia zajmuję się sprzedażą oraz wykonawstwem systemów grzewczych i sanitarnych. Dlatego też nasza kadra jak i podwykonawcy współpracujący z nami są ekspertami w tym zakresie.

 • http://shop.airroxy.de

  Sklep internetowy airRoxy Deutschland

     Sklep internetowy dla niemieckiego przedstawiciela firmy AirRoxy, która jest dynamicznie rozwijającą się firm w branży wentylacyjnej. Zespół składa się z doświadczonych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy postawili sobie za cel zapewnienie naszym klientom salon wentylatory osiowe o najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

 • http://geodezja-swietokrzyskie.pl

  Usługi geodezyjne Jacek Krotla

     Firma została założona w 2010 roku przez mgr inż. Jacka Krotlę, absolwenta studiów na kierunku geodezja i kartografia ówczesnej Akademii Rolniczej obecnie Uniwersytetu Rolniczego jak również absolwenta studiów podyplomowych z zakresu nieruchomości na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

   

 • http://komputron.net

  Hurtownia sprzętu IT Komputro.net

     Sklep internetowy Komputro.net posiada w swoim asortymencie laptopy, komputery stacjonarne, podzespoły bazowe PC, tablety, smartfony, projektory multimedialne, nawigacje samochodowe GPS i nie tylko. Strona daje możliwość pełnej obsługi on-line zamówień. Jest zintegrowana z wieloma systemami.

 • Polski Komitet Pomocy Społecznej ZM Ostrowiec

     Strona domowa związku PKPS ZM Ostrowiec Św, którego celem jest dobrowolne i bezinteresowne niesienie pomocy osobom, które z różnych przyczyn niezdolne są do rozwiązywania swych problemów życiowych, w szczególności ludziom starszym, niepełnosprawnym, bezdomnym oraz dzieciom i młodzieży.

 • PKPS Ostrowiec - Baza punktów noclegowych

     Projekt dla Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej ZM Ostrowiec, który zrealizowaliśmy, to pierwsza w kraju baza punktów noclegowych, oraz ośrodków wsparcia dla osób bezdomnych i potrzebujących. Realizowany w oparciu o dane udostępnione przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Prezentowany "live" na tegorocznym Open`er Festival w Gdyni.

 • http://bhpmasters.pl

  BHP Masters - Szkolenia BHP i PPOŻ

     BHP Masters to firma, którą tworzy grupa specjalistów z wieloletnim stażem i doświadczeniem zawodowym. Organizujemy głównie szkolenia BHP, kursy BHP, szkolenia PPOŻ, oraz e-learning BHP on-line. Naszą realizację znajdziecie pod adresem http://bhpmasters.pl

 • http://wylewkitynki.net.pl

  Usługi remontowo - budowlane Bełtowski

     Firma świadczy usługi w branży remontowo - budowlanej. Jej specjalnością są tynki gipsowe maszynowe, cementowo-wapienne, jak i wylewki maszynowe. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem wylewkitynki.net.pl.

 • Hurtownia hydrauliczna

     Sklep internetowy www.batard.pl zajmuje się sprzedażą armatury sanitarnej, kuchennej oraz łazienkowej. Zastosowaliśmy tutaj oprogramowanie Open Solutions Quick Cart, które daje wiele możliwości i jest przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i administratora strony. Szata graficzna jest zbudowana na zasadzie kontrastów dających przejrzystość.

 • Motozbyt Włoszczowa

  Motozbyt Włoszczowa

     Firma Motozbyt Włoszczowa istnieje od 1987r. Zajmuje się głównie sprzedażą części do samochodów osobowych i ciężarowych a także do skuterów i motocykli. Oprócz tego firma jest autoryzowanym dealerem wielu marek motocykli i skuterów. Realizacja pod adresem http://motozbyt-wloszczowa.pl

 • http://cs-drew.pl

  Schody i meble drewniane C&S Drew

     Firma C&S Drew zajmuje się doposażeniem domów i mieszkań w elementy wykonane w drewnie. Strona internetowa firmy pracuje w oparciu o system zarządzania treścią Quick CMS. Dzięki niemu możliwe jest dodawanie dowolnej treści, jak i podstron w każdej chwili. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem http://cs-drew.pl.

 • http://shakefans.com

  ShakeFans

     Serwis shakefans.com zajmuje się dostarczaniem lokalizowanych grup odbiorczych na profile społecznościowe. Obsługuje wsparcie dla takich portali, jak Facebook, Twitter, Google+, Pinterest oraz YouTube. Dostawca gwarantuje, że pozyskiwane grupy odbiorców są w 100% prawdziwe.

 • http://beuculture.pl

  BeU Culture

     Sklep internetowy BeU Culture zajmuje się sprzedażą niezwykłej biżuterii na każdy dzień dla wyjątkowych kobiet. Strona została wykonana w sposób minimalistyczny wg. ścisłych zaleceń klienta. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem http://beuculture.pl.

 • http://gosw-lopuszno.pl

  Gminny Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy w Łopusznie

     GOSW w Łopusznie jest to obiekt o powierzchni 5,2 ha położony na trasie Kielce - Częstochowa. Oferuje między innymi: wynajem Domu Weselnego, miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, i 4-osobowych, oraz domki turystyczne, bazę sportowo- rekreacyjną, świetlicę do dyspozycji. Nasza realizacja istnieje pod adresem http://gosw-lopuszno.pl.

 • http://askglobalconsulting.com

  ASK Global Consulting

     ASK Global Consulting jest firmą konsultingowo-doradczą specjalizującą się w zakresie handlu międzynarodowego w szczególności pomiędzy Europą a Chinami. Strona domowa firmy została opracowana w trzech językach: polskim, angielskim i chińskim. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem http://askglobalconsulting.com.

 • Wizytówka internetowa firmy z podstronami

  Wizytówka internetowa firmy z podstronami

  Strona ta została oparta jedynie o html, div i style css. Spełnia ona głównie rolę rozbudowanej wizytówki z podstronami. Jest prosta i przejrzysta.