Facebook
Google +

Projektowanie stron internetowych Kraków

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie:

 

 
 
Specjalistyczne usługi marketingowe i reklamowe dla firm działających lokalnie:
 
  • Kreowanie wizerunku Twojej firmy lokalnie na portalach społecznościowych (np. Facebook, Google+, Google Lokalnie, Mapy Google) przykładowo na terenie Krakowa, lub aglomeracji Kraków.
  • Lokalne reklamy w sieci przykładowo na terenie Krakowa, lub aglomeracji Kraków.
  • Szczegółowy raport dotyczący konkurencji w sieci dla Twojej branży w Twoim mieście/regionie przykładowo na terenie Krakowa, lub aglomeracji Kraków.
  • Przeprowadzamy analizę zapytań/wyszukiwań w Google odpowiednich dla Twojej działalności, abyś mógł zobaczyć ile osób miesięcznie wyszukuje w Twoim mieście/regionie powiązanych informacji przykładowo na terenie Krakowa, lub aglomeracji Kraków.
 

 

Jeżeli  potrzebujesz pomocy w którejkolwiek z powyzszych dziedzin - skontaktuj się z nami już teraz! Wszystkie ceny rozważane są indywidualnie. Zajmiemy się Tobą profesjonalnie i dobierzemy najbardziej odpowiedni dla Ciebie wariant przy jak najniższej cenie!

 

Praca zdalna: Charakter wykonywanych przez nas usług pozwala nam wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom i realizować cały projekt zdalnie. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nic nie zastąpi spotkania w cztery oczy i zwykłej rozmowy, ale jeśli mieszkasz kilkaset kilometrów od siedziby naszej firmy będzie to dla Ciebie oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Wszelakie ustalenia dotyczące projektu przeprowadzimy telefonicznie, bądź drogą elektroniczną. Będziemy w stałym kontakcie, aby dopracować wszystkie szczegóły i aby efekt finalny spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli projekt będzie wymagał wystawienia i podpisania dodatkowych dokumentów załatwomy to za pośrednictwem poczty lub kuriera. Dowiedz się więcej jak zazwyczaj przebiega etapami współpraca z nami czytając dalej.

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kraków, Krakowa, Krakowskie, Krakowie.

[break]

    Firma Moja WWW zajmuje się kompleksowym wykonaniem stron internetowych począwszy od wizytówek internetowych, których zadaniem jest głównie krótki opis Twojej działalności oraz prezentacji informacji kontaktowych. Dzięki rozbudowanej stronie www będziesz mógł zarządzać dowolną treścią. Dodawać nowe podstrony, zakładki, redagować tekst dzięki wbudowanemu edytorowi, wstawiać zdjęcia, prezentacje i wiele innych. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany otwarciem swojego sklepu internetowego dla klientów z całego świata nie mogłeś trafić lepiej.

 

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób, które mają świadomość z ogromu korzyści, jakie niesie ze sobą posiadanie własnej strony internetowej, lecz takie pojęcia jak jej budowanie, dobór odpowiedniej szaty graficznej, czy też pozycjonowanie w wyszukiwarce Google to czarna magia. Nie musisz się na tym znać, możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami. Wystarczy, że przekażesz nam swoją koncepcję dotyczącą zawartości strony, a my zajmiemy się jej wykonaniem. Możemy także umieścić ją na naszych serwerach, zaproponujemy domenę internetową do wyboru, oraz osobisty adres e-mail.

 

Dzięki dobremu pozycjonowaniu, odpowiednim doborze słów kluczowych i oznaczeń meta Twoja strona będzie bardziej dostępna dla potencjalnych odbiorców. Im łatwiej będzie ją znaleźć w wyszukiwarce Google, tym więcej zanotuje odwiedzin, co może przekładać się wprost proporcjonalnie do zamierzonego efektu.

 

 

 Jak przebiega zazwyczaj nasza współpraca etapami?

  1. Potrzebujesz strony, lub sklepu internetowego. Znalazłeś nasze ogłoszenie. Postaraj się przedstawić nam jak najdokładniej czego potrzebujesz. Możesz przykładowo podesłać nam adres strony na której mamy się wzorować w Twoim projekcie. Pamiętaj jednak, że będzie to jedynie koncepcja i baza wyjściowa, gdyż zgodnie z zasadami praw autorskich nie odzwierciedlamy stron dosłownie. Omawiamy także funkcjonalność Twojej strony, jakiej będziesz potrzebował. Jeżeli natomiast nie masz określonej wizji, nie szkodzi. Wspólnie dobierzemy najtrafniejsze rozwiązanie dla Ciebie oraz zaproponujemy Ci szatę graficzną. Ustalamy między innymi układ strony, ilość podstron, motyw graficzny dopasowany do Twojej branży, kolorystykę, a w przypadku sklepu internetowego jego asortyment. Wstępna rozmowa, czy też ustalenia przekazane nam drogą elektroniczną pozwolą nam wycenić koszt całego projektu i przygotować odpowiednią ofertę indywidualną dla Ciebie. Wszystkie ustalenia zawieramy w umowie, którą podpisujemy w 2-ch egzemplarzach.
  2. Jeśli nie ustaliliśmy inaczej, zazwyczaj oczekujemy przedpłaty w wysokości połowy naszego wynagrodzenia brutto. Przekazujesz nam ewentualne materiały (tekst, zdjęcia, logotyp) do wykorzystania na Twojej stronie. Jeśli natomiast nie masz czasu możemy je przygotować odpłatnie za Ciebie. Gdy strona na charakter wielojęzyczny dostarczasz nam niezbędne tłumaczenia (nie stosujemy "fuszerki" wykorzystując tłumaczenia internetowe). Za dodatkową opłatą (w zalezności od ilości tekstu) możemy także zająć się także tłumaczeniami za Ciebie.
  3. Po około 10-14 dniach przedstawiamy Ci pierwsze efekty naszej pracy w postaci projektu graficznego Twojej strony/sklepu internetowego, omawiamy szczegóły, czy wszystko jest wg. Twojego założenia, lub jeśli dałeś nam tzw. "wolną rekę", czy projekt zwyczajnie Ci się podoba. Dokonujemy ewentualnych modyfikacji. Na tym etapie powinieneś przekazać nam wszystkie uwagi dot. grafiki, które powinniśmy wprowadzić przed przystąpieniem do następnego etapu projektowego. Na ogół jednak prezentujemy od razu wersję zakodowaną, udostępnioną na naszym serwerze tylko do wglądu klienta, gdyż uważamy, że możliwość zobaczenia strony w wersji "klikalnej" jest znacznie dogodniejsza. Wtedy (o czym jest napisane w kolejnym punkcie) masz 30 dni na jednorazowe zgłoszenie ew. poprawek/zmian/uwag na nasz e-mail.
  4. Po około 5-7 kolejnych dniach przedstawiamy Ci zakodowany projekt na naszym serwerze do testowania z wbudowaną instrukcją obsługi panelu administracyjnego. Testujesz stronę/sklep internetowy. Na tym etapie masz 30 dni na zgłaszanie ew. zmian i poprawek (jednorazowo na nasz adres e-mail). Pamiętaj jednak, że większe zmiany funkcjonalne i graficzne (takie jak układ strony itp.) nie mogą być już wprowadzane nieodpłatnie, gdyż zwyczajnie mogą nie mieścić się w budżecie Twojego projektu, który ustalilismy na początku. Nie krępuj się jednak zapytać, czy coś może być jeszcze zrobione. Jesteśmy tu w końcu dla Ciebie. Często coś pozornie skomplikowanego dla klienta to dla nas drobnostka, ale równie często coś pozornie prostego do zmienienia na stronie/sklepie z perspektywy klienta na tym etapie wiązałoby się z projektowaniem wielu powiązanych rzeczy na stronie/sklepie od nowa. Jeżeli obie strony są pewne, że wszystko jest tak, jak być powinno płacisz nam drugą część wynagrodzenia przed upływem 10 dni, a my oddajemy stronę do użytku i wystawiamy FV. Jeśli zdecydowałeś się na publikację strony na naszych serwerach (z reguły pierwszy rok gratis), to serwis jest już pewnie dostępny w sieci. Jesli natomiast posiadasz swój własny hosting wysyłamy Ci projekt drogą elektroniczną. Pamiętaj, aby zapoznać się z naszym regulaminem, który akceptujesz automatycznie podejmując współpracę z nami.
  5. Teraz powinieneś pomyśleć o promocji/reklamie Twojej strony/sklepu. Zajmujemy się także pozycjonowaniem, reklamami w wyszukiwarce Google (AdWords), czy też promocją na partalach społecznościowych, typu Facebook. Niestety bez reklamy mało kto dowie się o Twojej stronie/sklepie.

 

 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kraków, Krakowa, Krakowskie, Krakowie.