Facebook
Google +

Projektowanie stron internetowych

 

   W dzisiejszych czasach profesjonalna strona internetowa dla firmy to wręcz podstawa. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, czy Twojej firmie w ogóle ona jest potrzebna (nawet jeśli działa tylko lokalnie) zajrzyj tutaj. Nasze strony  dla firm posiadają wbudowany panel administracyjny i pozwalają zarządzać na bieżąco prezentowaną treścią w postaci tekstu, obrazu, czy też filmu ta opcja będzie idealna dla Ciebie. Dzięki takiej stronie będziesz mógł samodzielnie tworzyć, dodawać i edytować podstrony (zakładki). Obsługa panelu jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Ogranicza się do wpisania tekstu w odpowiednim okienku, podobnie jak w zwykłym edytorze tekstu, np. Microsoft Word i kliknięcia "zapisz". Oferta przeznaczona zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych.

 

Jak wykonujemy strony dla Firm:

 • Przyglądamy się Twojej branży, wsłuchujemy się dokładnie w jej charakter
 • Możesz zasugerować nam jak strona powinna wyglądać (np. kolorystyka, układ, lub podać link do strony, na której mamy się wzorować), lub zdać się na naszą koncepcję i kreatywność
 • Po 3-5 dniach przedstawiamy Ci pierwszy efekt pracy i dopracowywujemy szczegóły
 • Przeszkalamy Cię w obsłudze strony. Będziesz mógł sam w prosty sposób zarządzać wszelaką treścią. W prazie problemów oczywiście służymy pomocą
 • Brak ukrytych kosztów i stałych opłat miesięcznych! Płacisz jednorazowo i oddajemy stronę do użytku!
 • Jeśli będziesz sobie życzył przeprowadzimy dla Ciebie analizę konkurencji w sieci, przedstawimy raport, ile przewidujemy odwiedzin miesięcznie itp.
 • Mozemy także poprowadzić akcje promocyjne dla firm działających lokalnie i nie tylko na portalach społecznościowych! 
 
   Prosimy zapoznać się z zestawieniem funkcji, jakie oferujemy w naszych stronach internetowych. Cena wykonania strony internetowej opartej o system zarządzania treścią i panel administracyjny do samodzielnej edycji zawartości merytorycznej strony zaczyna się od 1999zł netto dla standardowej funkcjonalności, oraz 2499zł netto dla funkcjonalności Premium. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów i zamówienia niezobowiązującej oferty indywidualnej. 

 

Gratis otrzymacie:
 • Pełny hosting sklepu na naszych serwerach na okres 1 rok.
 • Domenę internetową do wyboru (np. .pl, .com, .net itp.) na okres 1 rok.
 • Skrzynkę pocztową e-mail w domenie (np. sklep@twojadomena.pl) na okres 1 rok.
 • Wsparcie techniczne oraz pomoc w uzupełnianiu merytorycznym strony na okres 1 roku.

 

* Po okresie roku cena za utrzymanie serwera, domeny oraz konta e-mail przez kolejny rok wynosi 300 zł netto. Jeśli zdecydujecie się Państwo utrzymywać Waszą stronę gdzie indziej prześlemy ją drogą elektroniczną.

 

 

 

 
 
 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kielce, Skarżysko, Starachowice, Włoszczowa, Jędrzejów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz.