Facebook
Google +

Nowe funkcje w naszych stronach internetowych i e-sklepach!

   Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami, jakie oferujemy w naszych stronach internetowych, jak i sklepach internetowych. Ich wprowadzenie wiąże się z wydaniem przez OpenSolution nowych wersji silników, na których budujemy nasze "sajty".

 

 

   Projektowanie szaty graficznej strony/sklepu (front-end, lay-out strony) nadal odbywa się na wybrany przez klienta sposób:

a) Wg. Twojego projektu, wytycznych, lub na wzór podesłanej przez Ciebie strony (nie kopiujemy stron dosłownie, mogą stanowić one jedynie wskazówkę).

lub

b) Pozostawiasz nam tzw. wolną rękę i zdajesz się na nasze doświadczenie i kreatywność, a my dobieramy odpowiednią szatę graficzną biorąc pod uwagę głównie charakter Twojej branży i obecne trendy i normy w projektowaniu stron/sklepów.

 

   Przypominamy jednocześnie, że istnieje możliwość zaprogramowania (stworzenia) dodatkowych modułów/funkcji, które nie są dostępne w powyższych zestawieniach. Przedstaw nam dokładnie czego potrzebujesz, a my dokonamy wyceny dodatkowego modułu.

 

 

 
 
 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kielce, Skarżysko, Starachowice, Włoszczowa, Jędrzejów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz.