Facebook
Google +

MegaPromocja powraca! Zgarnij usługi projektowe o wartości 1500zł!

MegaPromocja na usługi projektowe w MojaWWW.com powraca i jest ważna aż do odwołania! Jeśli zamówisz u nas zaprojektowanie strony oraz sklepu internetowego w wersji "Premium", gratis otrzymasz:

 

  • projekt logotypu (przybliżona wartość 300zł)
  • szablon allegro wykonany w szacie graficznej, jak strona i sklep (przybliżona wartość 100zł)
  • funpage na Facebooku ze "zdjęciem profilowym", oraz "w tle" w szacie graficznej, jak strona i sklep (przybliżona wartość 50zł)
  • miejsce na serwerze, domenę internetową, konto e-mail w domenie (przybliżona wartość 740zł)
  • 250zł na konto reklamowe AdWords po wydaniu 100zł na reklamę w wyszukiwarce Google
  • polityka cookies (przybliżona wartość 60zł)

 

Q: Po co mi strona i sklep? Nie wystarczy sam sklep?

A: Takie rozwiązanie jest coraz popularniejsze i stosowane zarówno przez przedsiębiorców, jak i duże firmy. Strona służy wtedy jako wizytówka Twojej firmy, działalności jaką prowadzisz. W dobrym tonie jest zaprezentować na niej czym się zajmujesz, jakie usługi świadczysz, lub jakie produkty sprzedajesz. W ten sposób działasz pozytywnie na odbiorcę. Strona nie stanowi w tym wypadku oferty handlowej w rozumieniu prawnym, lecz jest niejako portfolio Twoim, bądź Twojej firmy. Nie podajesz na niej konkretnych cen za swoje usługi bądź oferowane produkty. Ofertę handlową natomiast przedstawisz w sklepie internetowym. W ten sposób docierasz do odbiorcy zarówno w sposób, który pobudza jego wyobraźnię i ciekawość (klienci, którzy trafią na stronę), jak i kierujesz bezpośrednią ofertę handlową (sklep internetowy). Strona i sklep są ze sobą powiązane najczęściej poprzez dodanie odnośnika "sklep" na stronie internetowej. Dodatkowo sklep uruchamiany jest na subdomenie z przedrostkiem "sklep" domeny głównej.

 

Skrócony regulamin promocji:

1. Promocja trwa od 13.03.2015r. aż do odwołania i jest ona ważna tylko przy zamówieniu strony w wersji "Premium" plus sklepu internetowego w wersji "Premium".

2. Oferowane gratis usługi nie podlegają wymianie na równowartość pieniężną, czy też na inne usługi.

3. Nie można obniżyć wartości zamówienia (strony i sklepu "Premium") o równowartość promocyjnych, gratisowych usług nie przyjmując ich.

4. Usługi oferowane gratis mogą nie podlegać gwarancji, reklamacji, czy też bezpłatnej modyfikacji na życzenie klienta.

5. Do profilu na Facebooku przekazujemy Ci dostęp administracyjny. Klient prowadzi go samodzielnie.

6. Po roku klient płaci jednorazową opłatę za usługi hostingowe 300zł netto/rok (jak za utrzymanie jednego serwisu internetowego, a nie dwóch, domenę, konto e-mail w domenie) jeśli będzie chciał nadal korzystać z naszych serwerów.

7. Oczywiście stronę i sklep trzeba odebrać i zapłacić za ich wykonanie, a nie tylko wysłać zamówienie aby otrzymać promocyjne usługi gratis ;-)

 

 

 
 
 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kielce, Skarżysko, Starachowice, Włoszczowa, Jędrzejów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz.