Facebook
Google +

Konkurs! Wygraj aparat Nikon Coolpix!

   Z okazji Mikołajek, jak i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku postanowiliśmy przygotować dla Was mały konkurs, w którym do wygrania jest aparat Nikon Coolpix 16Mpx. Zabawa odbywa się za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na naszym profilu (www.facebook.com/mojawww). Wystarczy polubić nasz Facebook`owy profil (www.facebook.com/mojawww) oraz udostępnić go na swojej osi czasu w widoku publicznym. To Wszystko. Spośród osób, które to zrobią już 24 grudnia 2016r. wylosujemy szczęśliwą osobę, która otrzyma wspomniany aparat. Dołożymy wszelkich starań, aby nagroda dotarła do zwycięzcy jeszcze przed Sylwestrem. Może się przydać!

 

I. Postanowienia początkowe:

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest Agencja Interaktywna "MOJA WWW".
2. Nagrodą w konkursie jest nowy aparat fotograficzny Nikon Coolpix A10 16 Megapixeli + pasek + 2 baterie AA + opakowanie.
3. Konkurs będzie się odbywać za pośrednictwem portalu Facebook i naszego profilu "MOJA WWW" znajdującego się pod adresem www.facebook.com/mojawww.


II. Warunki uczestnictwa:

1. W losowaniu nagród może wziąć udział każdy użytkownik portalu Facebook.com, który:
   a) Posiada profil na portalu Facebook.com, w którym podaje swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (wystarczy miasto). Uczestnik musi mieszkać na terytorium Polski.
   b) Polubi Facebook`owy profil "MOJA WWW" znajdujący się pod adresem www.facebook.com/mojawww za pomocą przycisku "Lubię to".
   c) Udostępni nasz Facebook`owy profil "MOJA WWW" znajdujący się pod adresem www.facebook.com/mojawww za pomocą przycisku "Udostępnij" (przycisk ten znajduje się zazwyczaj w zakładce "Więcej") na swojej osi czasu w widoku "Publicznym". Prosimy nie pomylić udostępniania    Fanpage`a z udostępnianiem zdjęć, postów itp. na nim się znajdujących.
2. W związku z powyższym punktem nie można brać udziału w konkursie za pośrednictwem Facebook`owych stron/fanpage`ów, oraz tzw. "fake" (fałszywych) profili ze względu na utrudnienia przy ustaleniach danych do wysyłki nagrody.


III. Losowanie nagród, wyłonienie zwycięzców i czas trwania konkursu:

1. Spośród wszystkich uczestników, którzy spełnili wszystkie warunki uczestnictwa w czasie trwania konkursu - organizator rozlosuje 24.12.2016r. aparat Nikon Coolpix.
2. Losowanie będzie polegać na spisaniu wszystkich uczestników konkursu, którzy spełnili wymagania z punktu II. na osobnych karteczkach i wyłonieniu w drodze losowania jednej osoby.
3. Konkurs będzie trwać od 04.12.2016r. do 23.12.2016. Losowanie odbędzie się natomiast 24.12.2016r.
3. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się na naszym Facebook`owym profilu "MOJA WWW" znajdującym się pod adresem www.facebook.com/mojawww

IV. Dystrybucja nagrody:

1. Zwycięzca, który zostanie ogłoszony musi podać za pośrednictwem portalu Facebook.com poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do profilu "MOJA WWW" znajdujący się pod adresem www.facebook.com/mojawww dane adresowe, na które nagroda zostanie wysłana (na terytorium Polski).
2. Dane do wysyłki muszą się pokrywać z danymi z profilu Facebook zwycięzcy (wystarczy, że zgadzają się: imię, nazwisko i miejsce zamieszkania).
3. Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez zwycięzcę za pośrednictwem Poczty Polskiej.

V. Postanowienia końcowe:

1. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się podając swoje dane do wysyłki nagrody za pośrednictwem portalu Facebook.com poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do profilu "MOJA WWW" znajdującym się pod adresem www.facebook.com/mojawww w przeciągu 6 dni (czyli do 30.12.2016r.) od jego wyłonienia i ogłoszenia, nagroda przepada zwycięzcy i traci on prawo do jej odbioru.
2. Nagroda nie podlega wymianie, zwrotowi, czy też zamianie (w tym na równowartość pieniężną).
3. Aparat Nikon Coolpix należy wykorzystywać zgodnie z jego przeznaczeniem. W szczególności ze względu na niewielki rozmiar części i opakowanie, pasek itp. nie należy go dawać małym dzieciom jako zabawkę.
4. Dane osobowe zwycięzcy będą wykorzystane jedynie do wysyłki nagrody i nie będą w żaden inny sposób przetwarzane.
5. Użytkownicy biorący udział w konkursie, którzy spełnili wymagania uczestnictwa nie powinni usuwać ze swojej osi czasu udostępnionego profilu "MOJA WWW" z podpunktu II.1.c. Nie powinni także zmieniać sposobu udostępniania z jedynych dozwolonych, czyli w widoku "Publicznym", oraz nie powinni usuwać znacznika "Lubię to" z profilu "MOJA WWW".

6. Zwycięzca konkursu wykona i prześle swoje zdjęcie z nagrodą jako dowód jej otrzymania na adres poczty elektronicznej wykonawcy. Jednocześnie wyraża on zgodę na publikację tego zdjęcia na profilu "MOJA WWW" znajdującym się pod adresem www.facebook.com/mojawww oraz na stronie domowej organizatora.

 

 

 
 
 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kielce, Skarżysko, Starachowice, Włoszczowa, Jędrzejów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz.

Opinie

Kamila N.

Mam nadzieję, że mi się poszczęści :)

Tomcio

Akurat mój wysłużony i leciwy Panasonic odmówił już posłuszeństwa, więc będzie jak znalazł!

Nataka

Udostępnione :D Czekam na aparat ;-)

Luk

Pewnie i tak nie wygram ale zaryzykuje

Karolinka

Ja chce, ja chce, ja ja ja ja ja :D

Mieczysław Z.

Powodzenia wszystkim!

xyz

Miałem kiedyś ten aparat. Daje radę.

43gfg3t23

A czy wielokrotne udostepnienie zwieksza szansę? :D

Maria Kolasa

Moje marzenie mieć profesjonalny aparat spełni się.