Facebook
Google +

Dlaczego warto posiadać własną stronę www?

Ilu osobom uda Ci się wręczyć zwykłą wizytówkę? Kilku. Ilu przypadkowych ludzi dostanie ulotkę Twojej firmy? Może kilkadziesiąt. Kosztowna reklama w prasie czy radiu też nie gwarantuje sukcesu ze względu na krótki czas emisji. A jak sądzisz, ile osób może trafić na Twoją witrynę w Internecie? Setki w Twoim mieście i tysiące w całym kraju!

 

Kilka kluczowych argumentów, dlaczego powinieneś posiadać własną stronę:

  • Polska stanowi najszybciej rozwijający się rynek e-commerce w Europie.
  • Potencjalni klienci mogą Cię odszukać 24h/doba!
  • Posiadając własną stronę zwiększasz renomę i reputację własnej firmy!
  • Lepsza komunikacja z klientami!
  • Nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na drukowanie i roznoszenie ulotek za każdym razem, gdy chcesz o czymś poinformować swoich klientów
  • Wg. Wirtualne Media w Polsce jest już 16,7 milionów użytkowników sieci. Nie mając własnej, profesjonalnie zrobionej strony nie znajdą Cię w sieci!
  • Wg. badań, jakie przeprowadziliśmy w powiecie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy (Włoszczowa), jedynie 1 na 10 działających przedsiębiorstw posiada własną stronę internetową. Do przeprowadzenia researchu wykorzystaliśmy ogólnodostępne dane zgromadzone przez Panoramę Firm. Naszą misją jest przede wszystkim uświadamiać, jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie strony internetowej.

 

   Więc jeśli doszedłeś do wniosku, że potrzebujesz jednak własnej strony - to świetnie trafiłeś! Nieważne, czy znasz się na projektowaniu stron, czy jest to dla Ciebie zupełnie obca dziedzina, o której wiesz niewiele. Od tego jesteśmy my. Twoja rola ogranicza się do przedstawienia swojej koncepcji, wymagań i ogólnego zarysu czego dokładnie potrzebujesz. Resztą zajmiemy się my. Dzięki posiadanemu doświadczeniu dobierzemy trafnie wariant odpowiedni dla Ciebie. Dobry kontakt i umiejętność interpretacji wymagań klienta w połączeniu z profesjonalnym podejściem do projektu przekłada się na bardzo dobry efekt końcowy. I właśnie tą regułą głównie się kierujemy.

 

   Z naszych usług może skorzystać dosłownie każdy. Nie musisz się niczym martwić. Zastanów się jedynie, czego tak naprawdę potrzebujesz. Strony wizytówki, zaawansowanej i rozbudowanej www dającej możliwość dodawania samodzielnie treści w przeróżnej postaci oraz podstron, a może chcesz zaistnieć jako sprzedawca w sieci otwierając sklep internetowy? Koniecznie się z nami skontaktuj i opowiedz o swojej koncepcji.

 

   Pamiętaj, że nie musisz się niczym przejmować. Do wykonanych przez nas stron dodajemy zazwyczaj za darmo na rok serwer, osobistą pocztę e-mail, oraz wybraną domenę internetową. W praktyce oznacza to, iż dostaniesz gotową od zaraz do użytku stronę www. Oprócz tego możemy także zająć się jej pozycjonowaniem, czyli jak najkorzystniejszym powiązaniem Twojej strony z największą na świecie wyszukiwarką Google, i zadbać o to, aby Twoja strona była w niej jak najwyżej!

 

 

 
 
 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kielce, Skarżysko, Starachowice, Włoszczowa, Jędrzejów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz.