Facebook
Google +

Regulamin

Korzystając z naszych usług akceptujesz jednocześnie poniższy regulamin:

 

 1. Wykonawca jest legalnie działającą firmą na terytorium Polski, oraz Unii Europejskiej (płatnik VAT UE). 
 2. Wykonawca oferuje możliwość pracy zdalnej. Dodatkowe informacje na temat współpracy zdalnej, oraz jak najczęsciej przebiega ona etapami przedstawilismy w dziale usługi.
 3. Czas wykonania strony przez Wykonawcę, jak i cena są ustalane indywidualnie, jednak w zależności od jej rodzaju i stopnia zaawansowania strony/sklepu internetowego pod względem funkcjonalnym, będzie się ona zamykać w określonych przedziałach cenowych. Wszystkie ceny podane na stronie mają charakter poglądowy, są cenami netto oraz nie stanowią oferty handlowo-usługowej w rozumieniu prawnym, są jedynie zaproszeniem do rokowań, czyli wyceny realizacji strony/sklepu internetowego.
 4. Do stron/sklepów internetowych dołączona jest zawsze instrukcja obsługi panelu CMS w wersji on-line. Można znaleźć ją po zalogowaniu się do panelu administracyjnego.
 5. Wykonawca może pomóc przy uzupełnianiu zawartości merytorycznej strony Klienta na podstawie przekazanych przez Klienta gotowych do publikacji (sformatowanych, odpowiednio obrobionych i przekazanych w odpowiednim formacie) autorskich tekstów i zdjęć, jednak nie ponosi odpowiedzialności za publikowaną treść przekazaną przez Klienta. Należy jednak pamiętać, że uzupełnienie strony, czy też sklepu internetowego w merytorykę (treści, zdjęcia, produkty, regulamin itp.) leży po stronie Klienta. Wykonawca świadczy także usługi tworzenia tekstów merytorycznych i wykonywania zdjęć na stronę Klienta odpłatnie. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od tematyki artykułu wynikającego z rodzaju (branży) strony/firmy Klienta, objętości tekstu, czy też ilości zdjęć na stronę/sklep internetowy Klienta. Wykonawca może naliczyć dodatkowe opłaty jeśli przekazane przez Klienta materiały nie będą dostarczone w odpowiednim formacie, nie będą odpowiednio sformatowane, a w rezultacie czego nie będą gotowe bezpośrednio do publikacji.
 6. Wykonawca oferuje swoim Klientom, którzy zamówili wykonanie strony, bądź sklepu internetowego utrzymanie jej na serwerach Wykonawcy, podłączenie do niej domeny internetowej (.pl, .com itp.), oraz wybrania adresu e-mail w tej domenie (1 konto pocztowe o pojemności 1GB + do 3 aliasów pocztowych) na rok za darmo licząc od daty rejestracji wybranej przez Klienta domeny. Ze względów bezpieczeństwa Klient nie będzie miał jednak dostępu do FTP i do edycji parametrów zarówno serwera, poczty, jak i domeny. Wszelakie zmiany dzieją się za pośrednictwem i akceptacją Wykonawcy. Wykonawca zastrzega sobie prawo do odmówienia utrzymania strony, lub usunięcia jej ze swojego serwera jeśli będzie ona zawierać materiały niedozwolone, które definiuje polskie prawo, treści narażające dobrą opinię Wykonawcy, lub gdy serwis będzie wymagał hostowania plików o dużych rozmiarach. Po okresie roku, gdy Klient zaznajomi się z zasadami prowadzenia swojej strony, bądź sklepu internetowego, zdecyduje, czy chcesz przedłużyć taką opcję umieszczenia strony/sklepu w internecie, jednak już odpłatnie. Ceny ustalane są indywidualnie. Jeśli Klient nie będzie chciał utrzymywać dalej strony, domeny, oraz konta e-mail na serwerach Wykonawcy - strona/sklep internetowy zostanie przekazana klientowi drogą elektroniczną.
 7. Wykonawca dokłada wszelkich starań, aby strony i sklepy internetowe oddawane do użytku Klientom były odpowiednio zabezpieczone i wolne od błędów, oraz aby działały całkowicie prawidłowo i w pełni stabilnie. Korzystamy zawsze z najaktualniejszych wersji oprogramowania stron i sklepów internetowych. Wykonawca nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty poniesione przez Klienta w wyniku wadliwego działania, lub niewłaściwego użytkowania przekazanego oprogramowania (strony/sklepu internetowego), jak i przerw w działaniu serwera, na którym strona będzie udostępniona.
 8. Wykonawca tworzy kopie bezpieczeństwa stron i sklepów internetowych Klientów raz w tygodniu. Przechowuje owe kopie bezpieczeństwa 3 miesiące wstecz. Na życzenie Klienta Wykonawca może stworzyć dodatkową kopie bezpieczeństwa, bądź też przywrócić ostatnią kopie strony/sklepu internetowego Klienta bezpłatnie.
 9. Klient powinien zadbać o ustawienie spersonalizowanego hasła do panelu administracyjnego swojej strony/sklepu internetowego, gdyż jest on odpowiedzialny za wszelakie dane (w tym dane osobowe swoich klientów) przechowywane na jego stronie/sklepie internetowym.
 10. Wykonawca gwarantuje bezterminową możliwość użytkowania strony/sklepu internetowego Klientowi (wg. zawartej umowy) do użytku prywatnego, bądź komercyjnego. Klient nie może jedynie usuwać informacji ze stopki o realizacji, silniku CMS oraz nie może wykonywać kopii swojej strony/sklepu internetowego w celu jej przerobienia i wykorzystania, jako nowa, oddzielna strona/sklep internetowy, bądź też odsprzedania tej kopii podmiotom trzecim. 
 11. Po wykonaniu strony i sfinalizowaniu zlecenia Wykonawca służy bezpłatnym oraz płatnym wsparciem technicznym poprzez e-mail i telefon przez pierwszy rok utrzymywania strony, lub sklepu internetowego przez Klienta na serwerach Wykonawcy. Wprowadzanie większych zmian wizualnych, czy też funkcjonalnych na stronie/sklepie internetowym Klienta nieodpłatnie nie wchodzi w zakres bezpłatnego wsparcia. W przypadku utrzymywania strony na serwerach Klienta gwarancja wynosi 30 dni plus płatne wsparcie techniczne zgodnie z przekazaną ofertą.
 12. Wykonawca zajmuje się kompleksowym wykonaniem stron i sklepów internetowych w oparciu o oprogramowanie firmy OpenSolution, której jest oficjalnym partnerem. Ich dystrybucja oparta jest o licencję Creative Commons (link - kliknij), lub o licencję (link - kliknij) przeznaczoną dla wersji bardziej rozbudowanej. Cena takiego narzędzia wliczona jest w koszta wykonania strony przez Wykonawcę. Zamawiający potwierdza zaznajomienie się z owymi licencjami.
 13. Klient zapoznał się z regulaminem Wykonawcy, jak i zasadami wykorzystywania oprogramowania firmy OpenSolution. Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie licencji przez Klienta względem firmy OpenSolution.
 14. Usługi marketingowo - reklamowe, takie jak pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, reklamy Google AdWords, reklamy na portalu Facebook, Google+ itp. są realizowane na podstawie odrębnych umów, bądź specyfikacji ustalonej z Klientem drogą elektroniczną. Wykonawca dokłada wszelkich starań i wykorzystuje w pełni swoje doświadczenie i wiedzę, aby były one wykonywane na najwyższym poziomie i z jak największą korzyścią dla Klienta. Wykonawca nie ponosi jednak odpowiedzialności, jeśli efekt końcowy będzie odbiegał nieznacznie, od zamierzonego. 
 15. Wykonawca zawsze konsultuje teksty i materiały reklamowe przed udostępnieniem ich publicznie z Klientem, czy oddają one stan faktyczny usług/towarów oferowanych przez Klienta. Klient jest odpowiedzialny za wszystkie swoje reklamy wobec osób/firm/instytucji trzecich.
 16. Strony i sklepy internetowe Klientów są łączone z usługami Google, takimi, jak Google Analytics. Pozwalają one monitorować ruch na stronie Klienta. Ma to na celu umożliwić Wykonawcy przygotowanie odpowiedniej strategii reklamowej i marketingowej dla Klienta, jak i jej prowadzenie. Wykonawca może na życzenie Klienta udzielić wglądu w owe dane Klientowi. Udzielenie takiego dostępu polega na ustawieniu praw wglądu w dane na wskazane przez Klienta konto Google.
 17. Klient ma prawo w ciągu 30 dni jednorazowo zgłosić reklamacje i ew. poprawki do projektu strony, lub sklepu internetowego. Należy jednak pamiętać, że wprowadzanie większych zmian funkcjonalnych, czy też graficznych (szczególnie układu strony, czy też funkcji nie zawartych w umowie) może wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 18. Wykonawca ma prawo odmówić zwrotu wpłaconej przez Klienta zaliczki, jeśli Klient będzie chciał zrezygnować z usług Wykonawcy bez wyraźnego powodu już po zaprezentowaniu projektu Klientowi ze względu na poświęcony czas roboczy przez Wykonawcę. Dodatkowo koszt wykonania strony może ulec zmianie, jeśli Klient po zaakceptowaniu danego etapu projektowego będzie chciał zgłosić zmiany nie zawarte w umowie. Wykonawca może zażądać dodatkowej opłaty, jeśli zmiany te dotyczą wcześniejszego etapu, na którym odpowiednio powinny one zostać zgłaszane.
 19. Wykonane przez nas strony i sklepy internetowe objęte są gwarancją. W przypadku, gdy utrzymujesz stronę bądź sklep na naszych serwerach okres gwarancji obejmuje 1 rok bezpłatnego usuwania usterek i błędów nie wynikających z działań Zamawiającego, lecz z wadliwego działania strony lub sklepu. W przypadku, gdy klient będzie utrzymywać stronę na własnym serwerze gwarancja wynosi 30 dni. Wszelakie naprawy gwarancyjne powinny być złożone w formie pisemnej. Wykonawca ma 5 dni na rozpatrzenie wniosku oraz 30 dni na usunięcie usterki w przypadku stwierdzenia usterki.
 20. Nasza Firma zastrzega sobie możliwość do ewentualnych błędów w opisach na niniejszej stronie.
 21. Jeśli nie postanowiono inaczej Wykonawca zastrzega sobie możliwość dodania wpisu w stopce strony Klienta o swojej realizacji, jak i informacji dot. oprogramowania CMS strony/sklepu internetowego OpenSolution.
 22. Klient ma świadomość, iż sklep (a czasem i strona internetowa) wymaga profesjonalnego regulaminu użytkowania wolnego od klauzul niedozwolonych oraz zgłoszenia do GIODO. Wykonawca może odpłatnie stworzyć regulaminu użytkowania strony/sklepu internetowego Klienta jak i przygotować zgłoszenie GIODO, politykę prywatności, politykę cookies itp.
 

Wykonawca - Agencja Interaktywna "MOJA WWW" Rafał Molenda 

                      A.K 1/35, 29-100 Włoszczowa

                      NIP: 6562159453, REGON: 260644115

Klient - osoba, lub firma korzystająca z naszych usług

 
============================================================================================================================= 
 Polityka prywatności zgodna z RODO:
 
1. Kto jest administratorem i procesorem Państwa danych osobowych?
Administratorem Państwa danych jest:
Agencja Interaktywna "MOJA WWW"
Armii Krajowej 1 lok. 35, 29-100 Włoszczowa
NIP: 6562159453, REGON: 260644115
e-mail: poczta@mojawww.com
dalej zwany: usługodawcą

Podmiotem przetwarzającym Państwa dane jest:
home.pl Spółka Akcyjna z siedzibą w Szczecinie
pod adresem ul. Zbożowa 4, 70
653 Szczecin, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców
Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy Szczecin
Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS
0000431335, REGON 811158242, NIP 8522103252
dalej zwany: procesorem

2. W jakim celu wykorzystujemy i przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz podstawa prawna przetwarzania?
W celu odpowiedzi na Państwa zapytania, w tym ofertowe, do prowadzenia korespondencji związanej realizacją zawartej pomiędzy nami umowy, tworzenia i przesyłania okresowych raportów i faktur VAT, rachunków, identyfikowania płatności, tworzenia zestawień, analiz i statystyk. Na naszej stronie wykorzystujemy także system Google Analytycs do analizowania ruchu na naszej stronie oraz wtyczkę społecznościowom Google+. Regulamin Google znajdziecie Państwo na stronie https://policies.google.com/privacy?hl=pL. Wykorzystujemy także wtyczkę społecznościowe Facebook. Politykę prywatności tej firmy można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/about/privacy/update.

Dane osobowe wykorzystywane są także do celów standardowych rozliczeń podatkowych. Mogą one zostać także wykorzystane do celów windykacyjnych i postępowania sądowego w przypadku opóźnień w zapłacie należności bądź jej braku. Mogą być one także wykorzystane do przekazania Państwu naszej oferty specjalnej bądź promocyjnej.

Podstawą przetwarzania Państwa danych jest zatem art. 6 ust. 1 lit. b RODO (przetwarzanie jest
niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą) oraz art. 6 ust. 1 lit. c
RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na
administratorze). W niektórych przypadkach podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przetwarzanie
jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez
usługodawcę – gdy musimy dochodzić roszczeń oraz w przypadku marketingu bezpośredniego).

3. Czy podanie danych jest konieczne?
Jest obowiązkowe gdy zostają Państwo naszym klientem gdyż są niezbędne do stworzenia umowy i realizacji Państwa zamówienia. Są także niezbędne do prowadzenia standardowych rozliczeń księgowych i podatkowych czy też do prowadzenia komunikacji z Państwem dotyczącej zamówienia. W skrajnych przypadkach możemy użyć danych do prowadzenia działań windykacyjnych lub sądowych jeśli wystąpiło rażące naruszenie umowy zawartej pomiędzy nami.

4. Czy udostępniamy komuś Państwa dane?
Jeśli jesteście Państwo naszym klientem, to dane będą przekazane firmie świadczącej dla nas usługi księgowe. Wgląd do nich może posiadać także Urząd Skarbowy lub inne organy państwowe, jeśli takowych od nas zarządają. Dostęp do danych osobowych posiada również procesor, jednakże nie wykorzystuje ich, nie udostępnia ani nie gromadzi w żaden sposób. W przypadku naruszeń umowy lub opóźnień w zapłącie nalezności dane mogą być przekazane do firmy windykacyjnej lub do sądu.

5. Przez jaki okres będziemy przechowywać Państwa dane osobowe?
Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania naszej umowy lub do końca okresu przedawnienia zobowiązań podatkowych. Do celów marketingowych przechowujemy Państwa dane osobowe przez okres obowiązywania umowy lub do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przechowywania.

6. Do czego upoważniają Państwa przepisy RODO?
Według przepisów RODO mają Państwo prawo do: dostępu do Waszych danych osobowych, sprostowania ich (gdy są niepoprawne), żądania usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz
przeniesienia danych. Ponadto możecie Państwo wnieść sprzeciw wobec
przetwarzania Waszych danych osobowych poza wymaganymi z tytułu naszej umowy i rozliczeń podatkowych. W przypadku podejrzenia naruszenia przepisów RODO istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który od 25 maja 2018r. zmienia nazwę na Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Czy podejmujemy decyzje w sposób zautomatyzowany?
Nie. Nie wykorzystujemy ich także do profilowania. Jedynym wyjątkiem mogą być działania remarketingowe prowadzone zgodnie z zasadami Google https://policies.google.com/privacy?hl=pL.
 
8. Jaką rolę w przetwarzaniu danych osobowych posiada Procesor?
Procesor jest fizycznym właścicielem serwerów dzierżawionych przez Usługodawcę. Oznacza to, że pliki Państwa strony internetowej włączając w to wszelaką zawartość merytoryczną tych stron, wszystkie dane oraz bazy danych jakie ta strona używa znajdują się na serwerach Procesora. Jeśli posiadają Państwo u nas skrzynkę e-mail - znajduje się ona także na serwerach Procesora. Procesor dokłada wszelkich starań w celu zachowania bezpieczeństwa i poufności Państwa danych. Usługodawca zawarł osobną umowę o powierzeniu danych osobowych z Procesorem i jest ona dostępna do wglądu na Państwa żądnie.
 
=============================================================================================================================

Regulamin Cookies

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszym regulaminem, oraz polskim prawem telekomunikacyjnym. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób (np. zablokuj używanie plików ciasteczek dla naszej strony), lub ją opuść (czego oczywiście nie polecamy). 

Na naszej stronie wykorzystujemy następujące ciasteczka:

Google+ - widżet portalu społecznościowego G+. Daje możliwość dodania "plusika" do naszego profilu na tym portalu. Wymaga zalogowania i jednocześnie akceptacji regulaminu Google+.

Facebook - widżet portalu społecznościowego Facebook. Daje możliwość dodania "likea" do naszego profilu na tym portalu. Wymaga zalogowania i jednocześnie akceptacji regulaminu Facebook.

Google Analytics - Dzięki tej aplikacji możemy lepiej zrozumieć naszych gości. Pozwala to nam na ewentualne targetowanie reklam (reklamy nie są wyświetlane ciągle, lecz okresowo).

Czym są ciasteczka?

Pliki ciasteczek (od ang. cookies) to małych rozmiarów pliki, które są zapisywane i przechowywane na urządzeniu (takim, jak komputer, telefon, tablet), którego używasz do przeglądania zasobów internetu. Plik taki zazwyczaj zawiera nazwę strony z której pochodzi, czas, ile będzie on przechowywany na Twoim urządzeniu, oraz posiada też unikalny, generowany przypadkowo i automatycznie ciąg znaków słóżący do jego identyfikacji przez przeglądarkę internetową.

Dlaczego nasza strona używa plików ciasteczek?

Przede wszystkim dla Twojej wygody, aby działała szybciej i była prostsza w użyciu. Używamy ich także w celu generowania anonnimowych statystyk, które pozwolą nam mieć wgląd w ruch na naszej stronie, jak i dopasować reklamy. Nie identyfikujemy Twojej tożsamości na ich podstawie. Jeżeli posiadasz konto na naszej stronie pliki te ułatwoają Ci korzystanie z niego (np. abyś mógł się na nią logować automatycznie, bez wpisywania hasła każdorazowo, oczywiście jest ono zapamiętywane tylko na Twoim urządzeniu i naszym systemie).

Ile czasu takie pliki pozostają na moim urządzeniu?

Na naszej stronie mogą być używane dwa typy ciasteczek – stałe, oraz sesyjne. Pliki ciasteczek stałych pozostają na Twoim urządzeniu tak długo, jak długi mają ustawiony "czas życia" lub do chwili, kiedy je sam usuniesz ręcznie z Twojego urządzenia. Ciasteczka sesyje używane są jedynie podczas przeglądania naszej strony.

Czy nasza strona używa plików innych podmiotów?

Tak, korzystając z naszej strony istnieje możliwość, że otrzymasz ciasteczka pochodzące od: Facebooka, Google i innych firm realizujących kampanie reklamowe, marketingowe i statystyczne. Ich regulaminy ciasteczek znajdziesz na odpowiadających im stronach domowych.

Jak mogę zmienić ustawienia ciasteczek, albo całkowicie je skasować?

Przeglądarki internetowe (np. Internet Explorer, Firefox, Chorome, Opera itp.) zazwyczaj akceptuje automatycznie takie pliki. Możesz jednak skonfigurować sam ręcznie swoją przeglądarkę w jej opcjach, aby w odpowiedni dla siebie sposób dostosować używanie plików ciasteczek. Informacje jak to zrobić powinieneś znaleźć na stronie domowej twórcy Twojej przeglądarki.